Savage Worlds: Ultima Forsan: Макабричний Ренесанс. Пригода "Монах"

У Ultima Forsan винахідливі та рішучі герої борються з повсталими мерцями та огидними чудовиськами, що вразили наш страшний світ у період між Середні віки та епохою Відродження. Чума лютує ось уже двісті років, але зараз люди готові дати їй відсіч заради надії на краще майбутнє. Однак тих, хто щодня ризикує своїм життям у бою, десь поруч завжди чекає Смерть, відраховуючи кожну секунду їхнього буття за допомогою запорошеного пісочного годинника.

Девізом цих героїв стало «Ultima Forsan» — «можливо, остання [година твого життя]». Кожен крок, кожну годину, кожна пригода може стати останнім, але їх не зупиняє. Перемога чи смерть, вони не здадуться без бою!

Наприкінці Середньовіччя Старим Світом пройшлася Чума Мерців, знищуючи королівства людей. Всі міста Європи, Африки та Азії стали жертвами Сірої Орди повсталих трупів, і в жодному з куточків Старого Світу не було від неї порятунку. Повсюди нишпорили жахливі чудовиська. Так почалася темна година в історії людства.

Через майже двісті років боротьби за існування, битв з мерцями і неймовірними монстрами, представники людства, що вижили, зуміли відвоювати частину втрачених земель і звести на них невеликі, укріплені і ретельно оборонювані феоди. Наука та ремесла згорнули зі свого початкового курсу задля дослідження ефективних способів боротьби з Чумою. Неймовірні багатства — скарби і власність, що належали мільйонам загиблих сімей, — пішли на розробку машин, алхімічних препаратів, зброї та спорядження, а також на підготовку тих, хто боротиметься в цій Макабричній війні.

Складність гри: Тріумф Смерті (високий)

Гравці:

Ігрові сесії:

14.04.2024 16:00. Потрібно гравців: 1.
Веде: Микита СветлічнийГра: Savage Worlds: Ultima Forsan: Макабричний Ренесанс. Пригода "Монах"
Ви особисто отримали письмо, курьер передав, що це від самого подеста Лукки. У ньому сказано: «Достойні пані та панове, ваші імена повідомили мені ваші покровителі та сюзерени, а що до тих з вас, хто позбавлений будь-яких зобов'язань — вас назвали мені радники. Незабаром починається Ярмарок мерців, і я хочу запросити на нього наймудріших учених Нових Королівств, щоб поширити серед народу знання про Чуму та можливі ліки. Мені повідомили про якогось старого і благочестивого ченця, який скрупульозно і уважно, як найуміліші чумні лікарі, вивчає Чуму і муки morituri протягом кількох десятків років. Його присутність на ярмарку дуже важлива для мене, і тому я звертаюся до вас. Оскільки міська варта і лицарі повинні залишатися в Лукці, захищаючи городян і численних гостей, я прошу вас відправитися в базиліанське абатство, щоб вручити братові Гернардо моє запрошення і супроводити його в цілості та схоронності землями феода та дикої місцевості в Лукку. Як нагороду за ваші зусилля я обіцяю по 500 флоринів кожному. Щоб полегшити ваше завдання і прискорити подорож, я домовився, що вас супроводжуватиме молодий священик-базилианець — він покаже дорогу і представить вас в абатстві. Його звуть Стефано, і завтра на світанку він з кіньми чекатиме на вас біля Східних міських воріт. Ви зможете залишити місто з першими променями сонця».